Kurs szybkiego pisania na klawiaturze online

Co ceni pracodawca ? Szybkie pisanie na klawiaturze

Szybkie pisanie na klawiaturze sprawi, że szef popatrzy na nas przyjaźniejszym okiem.
Słyszałeś na pewno wielokrotnie, że na awans trzeba zasłużyć, a w życiu nie ma nic za darmo, że potrzebne są znajomości.
Jest jednak jedna rzecz, którą Twój szef ceni bardziej niż wieloletni staż, układy i znajomości...

Są to pieniądze!

Żaden pracodawca nie lubi tracić pieniędzy – to niezaprzeczalny fakt! Od każdego pracownika wymaga się zaangażowania w pracy na najwyższych obrotach, bardzo często również po godzinach!
Ten sam pracodawca jest skłonny wydać ogromne pieniądze, aby wdrożyć w firmie nowe technologie, które pozwolą zaoszczędzić choć odrobinę budżetu Ten sam szef redukuje ilość miejsc pracy i zatrudnia pracowników, którzy oczekują mniejszego wynagrodzenia byle tylko oszczędzić ten cięzko wypracowany budżet.
Ale również ten sam szef zdecydowanie doceni pracownika codziennie wykonującego zadania, które przeciętnie innemu zajmują 14-16 godzin, a przy tym do pracy przychodzącego z uśmiechem i wypoczętego.
Taki pracownik jest skarbem w każdej firmie, ponieważ pracuje wydajnie – oszczędza pieniądze szefa i jest przy tym zadowolony z życia. Dodatkowo jego pozytywne emocje wpływają na dobre samopoczucie innych i miłą atmosferę w firmie.

Zdradzę Ci sekret...

Istnieje sposób, abyś i Ty stał się takim idealnym pracownikiem, który robi więcej niż inni i jest przy tym uśmiechnięty i wypoczęty. Jest to sposób, który wymaga Twojego zaangażowania tylko 30 minut dziennie przez 14 dni, aby zauważyć znaczącą zmianę... Tylko tyle wystarczy, aby odmienić Twoją codzienność.
Kolejne 2 tygodnie treningu przez jedyne pół godziny dziennie sprawi, że znajdziesz się w wąskiej grupie „pracowników idealnych”, którzy wykonują zadania szybciej, nie wkładając w to ani odrobinę więcej czasu i wysiłku niż dotychczas!
Tylko tyle potrzebujesz, aby sprawić że zostaniesz pierwszym w kolejce do awansu i staniesz się bardzo atrakcyjny na rynku pracy.

Czym jest ten sekret?

Chodzi o umiejętność bezwzrokowego pisania na klawiaturze, która w dzisiejszym bardzo zapracowanym i zabieganym środowisku biznesowym staje się elementem wręcz niezbędnym u wydajnego pracownika.
Na Twoje szczęście, nadal niewiele osób potrafi pisać na klawiaturze bez odrywania oczu od monitora. Dzięki temu bez problemu wybijesz się spośród swoich konkurentów na drodze do awansu.
Dlaczego akurat umiejętność bezwzrokowego pisania na klawiaturze?
Dla pracownika biurowego komputer to podstawowe narzędzie pracy przy którym spędza około 4 godzin każdego dnia – mówimy tu o ciągłej pracy.
Przy tak długiej pracy z komputerem sprawna obsługa programów to nie wszystko. W dzisiejszym świecie pracodawca wymaga, aby dane były wprowadzane do komputera bardzo szybko. Raporty i sprawozdania muszą być tworzone w wyznaczonych terminach,
a korespondencja e-mail z klientami powinna zabierać jak najmniej czasu.
Kluczem do osiągnięcia sukcesu jest szybkie, bezwzrokowe pisanie na klawiaturze. Ono pozwoli Ci wykonywać tę samą pracę w nawet trzykrotnie krótszym czasie!


 
 
 


exit

Zaloguj się


Nie pamiętasz hasła? Przypomnij hasło »


 
 
 

exit

Zaloguj się


Nie pamiętasz hasła? Przypomnij hasło »


 
 
 

Nie posiadasz jeszcze konta na piskle.pl?

Zarejestruj się za DARMO już teraz!

  • Śledź swoje postępy
  • Porównuj swoje wyniki z pozostałymi użytkownikami
    na Tablicy Rekordów
  • Dostosuj kurs do swoich potrzeb
  • Korzystaj z pozostałych funkcji dostępnych dla użytkowników zarejestrowanych

Zarejestruj się już teraz »

Pomiń rejestrację – zacznij kurs z ograniczeniami »


Statystyki

Czas trwania:

Szybkosc pisania: zn/min

Bezbłędność: %

Liczba błędów:


 
exit

Zakończyłeś lekcje!


Udostępnij wyniki


exit