Kurs szybkiego pisania na klawiaturze online

Kurs szybkiego pisania dla efektywności. 63% pracowników biurowych traci 2 h czasu w pracy.

Portal bezwzrokowo.pl i piskle.pl przeprowadziły badania na grupie 1700 osób, które korzystają z portali oferujących kurs szybkiego pisania na klawiaturze metodą bezwzrokową. Wniosek jest taki: 63% pracowników marnuje w pracy codziennie około 2 godzin czasu ze względu na zbyt wolne tempo pisania na komputerze! Bezwzrokowe pisanie to rozwiązanie dla tego problemu.

63% badanych pisało poniżej 150 znaków na minutę, i aż 25% osób poniżej 100 znaków na minutę. Przekładając to na nasz codzienny dzien pracy:

W biurze często piszemy na klawiaturze około 3 godzin dziennie. Na stronie A4 jest około 3300 znaków. Pracownik, który pisze 100 znaków na minutę potrzebuje 33 minuty na przepisanie strony, a ten, który pisze naprawdę szybko, czyli około 360zn/min tylko 9 minut. Oznacza to , że jeżeli piszemy bardzo szybko, w porównaniu do osoby piszącej bardzo wolno oszczędzamy nawet do 24 minut na tej jednej czynności! W ciągu całego dnia pracy daje to oszczędność 2 godzin!

Załóżmy, że dostaliśmy 2 zadania, na które w sumie mamy 1 godzinę czasu. Mamy przepisać ofertę, która zajmuje 1 stronę A4 i nawiązać za jej pomocą kontakty z potencjalnymi kontrahentami. Jezeli piszemy wolno, zmarnujemy na to 33 minuty i zostaje nam jedynie 27 minut na pracę, która może stać się źródłem zysków dla firmy. Jeśli piszemy szybko, mamy aż 51 minut, żeby zająć się zadaniem generującym zyski. Nietrudno zgadnąć jak naszą pracę oceni szef w jednym i drugim przypadku.

Jednym z rozwiązań problemu jak nauczyć się szybko pisać i tym samym skrócić czas potrzebny na wykonywanie bezproduktywnej pracy, są kursy online, gdzie w dowolnym czasie i miejscu można nauczyć się pisać bezwzrokowo w ciągu ok. 15 godzin. Potem kontynuując ćwiczenia, można przyśpieszyć nawet do 1000 znaków na minutę jak robią to mistrzowie klawiatury. Certyfikat ukończenia takiego kursu jest też bardzo pomocny w zdobyciu satysfakcjonującej posady w renomowanych firmach.


 
 
 


exit

Zaloguj się


Nie pamiętasz hasła? Przypomnij hasło »


 
 
 

exit

Zaloguj się


Nie pamiętasz hasła? Przypomnij hasło »


 
 
 

Nie posiadasz jeszcze konta na piskle.pl?

Zarejestruj się za DARMO już teraz!

  • Śledź swoje postępy
  • Porównuj swoje wyniki z pozostałymi użytkownikami
    na Tablicy Rekordów
  • Dostosuj kurs do swoich potrzeb
  • Korzystaj z pozostałych funkcji dostępnych dla użytkowników zarejestrowanych

Zarejestruj się już teraz »

Pomiń rejestrację – zacznij kurs z ograniczeniami »


Statystyki

Czas trwania:

Szybkosc pisania: zn/min

Bezbłędność: %

Liczba błędów:


 
exit

Zakończyłeś lekcje!


Udostępnij wyniki


exit